Paaiškėjo „Rašom! 2015“ finalininkai

Pagaliau paaiškėjo penktojo Nacionalinio Vinco Kudirkos dailyraščio konkurso „Rašom!“ finalo dalyviai. Net 33 dailyraščių autoriai kovo 6 d. Lietuvos mokslo akademijoje varžysis dėl pagrindinių prizų: kruizinių kelionių po Baltijos jūrą, planšetinių kompiuterių ir ausinių. Visi finalo dalyviai bus apdovanoti specialiais parkeriais, knygomis, saldumynais ir kitais prizais.

Kaip teigia konkurso organizatorė Rasa Gruodytė, šiemet dalyviai atsiuntė daug gražių dailyraščių. Tačiau tarp jų buvo ir tokių, kurių net ir norėdami negalėjome pakviesti į finalą, kadangi kitoje darbo pusėje autorius nurodė savo vardą ir pavardę, tačiau neparašė nei kontaktinio telefono, nei el. pašto.

Dėkojame visiems dalyvavusiems, o su finalininkais susitiksime jau kovo 6 d., Lietuvos mokslo akademijoje. Renginį ves Juozas Šalkauskas, kuris pristatys ir savo tautinės tematikos kaklaraiščių kolekciją. Jis sukaupęs daugiau nei 1 000 įvairių kaklaraiščių. Dailyraščio finale taip pat eksponuosime išskirtinių plunksnakočių „Parker“ kolekcija, kurioje yra ir iš gryno aukso Karalienei Elžbietai II pagamintas parkeris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *